Yalova Armutlu İslami Oteller içinde fıstıklı Günay Apart Otel sizlere  en iyi hizmeti verme çabasında . Bu sene denizin musilajlı olması dolayısıyla Günay Apart yönetimi muhafazakar tatil anlayışına uygun olarak Havuz inşaa etmiş olup son derece beğeni kazanmıştır. Fıstıklı günay apart otel sizlere en iyi en sakin en keyifli en gürültüsüz tatil imkanını sunmaktadır. Apart otel konaklama ve havuz  hizmeti sunmakta olup öğün henüz verilmemektedir. Her dairede 1+1 odalar olup standart olarak hepsi aynıdır. 4 kişi çok rahat bir şekilde apartta konaklayabilmektedir. islami oteller içinde en ekonomik olarak hizmet etme gayreti içindedir. Denize sadece 100 metre mesafede olup zeytin ve çam ağaçlarının arasından plaja ulaşmaktasınız. 60 dönüm koy içinde başka bir tesis bulunmamaktadır.

Yalova Armutlu Fıstıklı Köyünden Bursa Gemlik İstikametine doğru 2 km mesafededir. Köy merkezinden uzak olması büyük avantaj sağlamaktadır. zira kalabalıktan uzak sessiz sakin bir tatil yaşamak isteyenlerin gözde mekanı olmuştur. Son derece seçkin müşterilere en ekonomik şartlarda islami muhafazakar tatil anlayışı içinde hizmet vermektedir. İstanbul başta olmak üzere Bursa  ve Kocaeli’ne ve Sakarya’ya yakın olması hasebiyle ulaşım son derece kolaydır. Armutlu iskelesinden feribotla gelecekler için sadece 7 km lik bir mesafeye sahiptir.

Yalova Armutlu İslami Oteller içinde sizlere en huzurlu en sakin muhafazakar tatil imkanı sağlamaktadır. Apartta Alkol kullanılmnası yasak olup havuz ve plaj haricinde mayo ve bikini ile gezilmemektedir. Yalova Armutlu Fıstıklı Köyü Günay Apart Otel sadece konaklama ve havuz hizmeti vermektedir. Web sitemizdeki galeri bölümünden apart odaları plaj ve havuz hakkında görsellere bakabilirsiniz. Bahçe ise son derece büyük olup her aile için masa ve sandalyeler mevcuttur.

Yalova Armutlu İslami Oteller  Muhafazakar tatil anlayışı konseptine uygun olarak hizmet vermektedir. Her dairede bulunan mutfak ünitesinde tüm mutfak eşyaları bulunmaktadır. Bahçesinde ise mangal keyfi yapma imkanına sahipsiniz. Hemen siz de günay Apartı arayarak seçkin misafirler arasında yerinizi ayırtabilirsiniz. Web sitemizdeki rezervasyon telefonu üzerinden ve instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yalova Armutlu İslami Oteller içinde Günay Apart Sizi Bekliyor.

[foogallery id=”372″]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir