Günay Apart

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Fıstıklı Günay Apart

Armutlu Fıstıklı Köyü’nde, doğanın huzurlu kollarında, denizle sadece 80 metre uzaklığında yer alan Günay Apart, unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Eşsiz konumu ve sunduğu ayrıcalıklarla tatilinizi özel kılın.

Zeytin ağaçlarıyla çevrili bu cennet köyde, Günay Apart size huzur ve konfor sunuyor. Özel otoparkıyla stres olmadan tatilinizi geçirebilirsiniz. Size özel balkonlardan çevresindeki doğal güzellikleri seyredebilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Takım Arkadaşı

0 +

Mutlu Müşteri

% 0

Müşteri Memnuniyeti

Farkımız Nedir

Doğanın Kalbinde Mavi Yeşilin Eşsiz Uyumu

Günay Apart, sakinliği ve doğal güzellikleri bir araya getirir. Ormanın yeşil örtüsüne bürünmüş olan bu güzel köşe, aynı zamanda denizle kucaklaşır. Doğa yürüyüşleri yapabilir, denizin keyfini çıkarabilir ve kumsalda huzurla vakit geçirebilirsiniz.

Günay Apart’ta, her şey size özgüdür. Mavi ve yeşilin büyüsünü keşfedin, sessizliğin tadını çıkarın ve kendinizi doğanın kucağında huzurlu bir tatilin içinde bulun. Burası sizin için tasarlandı.

Sakin & Huzurlu Bir Tatilin Adresi

Rüya gibi bir manzarada, yeşilin her tonunun sizi karşıladığı bir ormanın hemen yanı başındasınız. Deniz ve ormanın eşsiz buluşması, size dinlendirici bir tatilin kapılarını aralıyor.

Günay Apart

Deniz ve Doğanın Eşsiz Uyumu