Günay Apart

Tesisimiz

Günay Apart

Doğanın ve Huzurun Tadını Çıkarın

Günay Apart, sadece konforlu bir konaklama değil, aynı zamanda doğanın güzelliklerini sizinle buluşturuyor. Denizin mavisine ve zeytin ağaçlarının yeşiline tanıklık edin. 

Plaj ve Bahçemiz

Zeytin ve çam ağaçlarının gölgesinde kurulu hamaklarımızda dinlenerek, şehrin karmaşasından uzaklaşabilirsiniz.

Havuz

Günün farklı saatlerine özel olarak ayrılmış kullanım zamanlarıyla, her misafirimizin ihtiyaçlarına özen gösteriyoruz.

Odalarımız

Dairelerimiz 1+1 konseptindedir ve her birinde bir balkon bulunmaktadır. Dairelerimiz ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanlarla donatılmıştır.

Mutfak

Mutfak eşyalarımız hijyen standartlarına uygun bir şekilde yıkanır ve düzenli olarak kontrol edilir. Sizin için her şey düşünüldü.

Banyo

Banyo ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman 24 saat boyunca sıcak suya erişim sağlıyoruz.
Yorumlar

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özenle yanıt vermek için çalışıyoruz ve misafirlerimizin geri dönmek isteyeceği bir tatil deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.

Esra Sali
Esra Sali
2023-10-06
Biz şunda aparttayız ve çok memnun kaldık. Bu sene ikinci gelişimiz . Denizi güzel , odalar temiz , sakin sessiz ve huzurlu. İşletmeciler aile ve çok ilgili. Dışarıdan yabancı girişi olmaması güzel. Deniz için deniz ayakkabısı öneririm. Havuz temiz. Denizin hemen dibinde masalar var ve tüm gün orada vakit geçiriyoruz. Çok keyifli
SEMA GÖKSU
SEMA GÖKSU
2023-09-02
Burayı arkadaş tavsiyesi üzerine buldum, geldik. Bizim tam aradığımız gibi bir tatildi. Zeytin ve çam ağaçları arasında bir apart denize çok yakın , plajı aparta özel olduğu için sakindi. Gelen apart sakinleri hep aile olduğu için rahatsız edici bir durum olmadı. Hatta yanlız gelen bayanlarda vardı, öylede gelip çok rahat tatil yapılabilir. Genel olarak muhafazakar aileler tercih etmiş buda bizim için çok iyi oldu malum plajda rahatsız edici görüntü yoktu çok şükür. Aile işletmesi, çok iyi insanlar işletenler, keşke daha erken bulsaymışım sezon bitmeden daha sık gelirdik, nasip seneye artık. Ama buraya gelirken lüks beklentiniz olmasın orta halli temiz bir apart, her sabah ekmek simit vs geliyor. Biz çok memnun kaldık seneye tekrar görüşmek üzere
İ hakkı
İ hakkı
2023-09-02
25-27 Ağustos tarihleri arası eşim ve 2 çocuğum kaldık 3 günlük. Öncelikle gelen kişilerin nasıl bir yere geldiklerini bilmeleri lazım sonuçta burası apart beklenti buna göre olmalı çok farklı yerlerde tatil yaptık gördük onlarla kıyaslamıyorum, kendine münhasır sahili bulunan, zeytin ağaçları altında gelen kişilerin beraberinde getirdiği yiyecekleri mangal malzemelerini ve kahvaltı malzemelerini doğa içerisinde sessiz sakin ve huzur dolu bir ortam eşliğinde sunan her odaya ait masa ve sandalye imkanı sunulan telaşa kargaşaya yer verilmeyen mütasıp ailelelerin konakladığı bana göre seçkin insanların bir arada tatil yaptığı, odaları temiz ufak tefek eksiklikleri bulunan ama artısının eksiklerinden fazla olduğu ve tekrar nasib olursa tekrar konaklamak isteyeceğim bir apart.
veli özçelik
veli özçelik
2023-09-01
Ailecek sessiz ,sakin tatil geçirdik. Havuzda çocuklar çok güzel eğlendi. Doğanın içinde çok güzel bir yer .sahipleride gayet ilgili.
أبوأنس السهم
أبوأنس السهم
2023-08-30
Arayanlar kaba ve ırkçılık kullanıyor Bana bilgi vermek istemedi ve Arap olduğumu öğrendikten sonra boş olmadığını söyledi. 
Bilal KARAKURT
Bilal KARAKURT
2023-08-29
Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gittiğimiz Günay Apart'ta beş gün kaldık. Bu tatilde isteğimiz, dinlenebileceğimiz, sakin ve denizi temiz bir yer olmasıydı. Bu isteklerimizi tam anlamıyla karşıladı diyebilirim Günay Apart. Ayrıca samimi ve aile sıcaklığı sunan işetme sahipleri var. Her konuda ailecek yardımcı olmaya çalışıyorlar. Özellikle Adem Bey, Beyazıt Bey, delikanlı aslan, prensesler Leman ve Beren hepinize çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere inşallah...
Selcuk Topcu
Selcuk Topcu
2023-08-20
Muhafazakar tatil ve üç cocuklu bir aile olarak rahat edebilmek için tercih ettiğimiz çok güzel bir aile işletmesi. Apart mantığını bilen insanlar, böylesi bir yerden kesinlikle memnun kalır. Biz memnun kaldık. Denizi de bahçesi de çok güzeldi. Gelen insanlar hep kendi tarzimizda aileler olduğundan rahat ettik. Hem deniz hem doğa tatili gibiydi. Misafirlerini çok guzel bir şekilde ağırlıyor ve ugurluyorlar. Herşey için teşekkürler. Nasip olursa tekrar gelmeyi isteriz 😊💐
0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Takım Arkadaşı

0 +

Mutlu Müşteri

% 0

Müşteri Memnuniyeti