Günay Apart

Plaj & Bahçemiz

Günay Apart, huzurlu bir deniz tatili için ideal bir konuma sahiptir. Sizleri 500 metre uzunluğundaki harika sahilimizde misafir etmekten mutluluk duyarız. İşte size unutulmaz bir plaj deneyimi için sunduğumuz fırsatlar:

Günübirlik piknikçileri işletmemize ve arazimize almadığımız için, sahilimiz sadece siz ve diğer misafirlerimiz için ayrılmıştır. Bu nedenle, sakin, huzurlu ve karışıklıktan uzak bir plajın keyfini çıkarabilirsiniz. Denizin sesini dinlerken güneşin tadını çıkartabilirsiniz.

Sahil kısmındaki bahçemiz, 00.30’a kadar ışıklandırmalarla aydınlatılmıştır. Bu sayede gece geç saatlere kadar deniz kenarında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Her daire için özel olarak tahsis edilmiş 1 masa ve 5 sandalye bulunmaktadır. Rahatça oturabilir, deniz manzarasıyla öğle yemeği veya akşam yemeği keyfi yapabilirsiniz.

İsterseniz temin ettiğimiz mangal ve semaverleri kullanarak sevdiklerinizle keyifli mangal partileri düzenleyebilirsiniz.

Zeytin ve çam ağaçlarının gölgesinde kurulu hamaklarımızda dinlenerek, şehrin karmaşasından uzaklaşabilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hemen Yerinizi Ayırtın!

Doğanın göbeğinde, mavi ve yeşilin arasında unutulmaz bir tatil keyfi için hemen yerinizi ayırtın.