İslami tatil anlayışının her geçen gün daha da talep gördüğü günümüzde bu ihtiyacın karşılanması için Fıstıklı Günay apart muhafazakar ailelere tesettürlü bayanlara alternatif seçenek haline gelmiştir. Konum itibariyle  başta İstanbul olmak üzere Yalova, Bursa, Sakarya, Kocaeli gibi büyük şehirlerin merkezi konumunda olup ulaşım imkanına sahiptir. Fıstıklı Günay apart Tam bir aile apartı konseptine sahip olarak hizmet vermektedir. Apart ve çevresinde Alkollü içecekler yasak olup sadece aileleri konaklama için kabul etmektedir.

Muhafazakar tatil için özellikle denizlerin musilaj tehlikesi de göz önünde bulundurulduğunda etrafı çevrili üstü açık dışarıdan hiç kimsenin göremeyeceği tarzda inşa edilen havuzu saat 11:00-16:00 arası sadece bayanlara hizmet sunmakta 16:30-19:00 arası ise baylar havuzu kullanmaktadırlar. Havuz son derece temiz ve hijyene tüm apart odalarında olduğu gibi havuzda da gerekli hassasiyet sergilenmektedir.

Denize 100 metre mesafede zeytin ağaçları ve çam ağaçları arasından geçerek gürültüden uzak huzurlu sakin bir tatil için Fıstıklı Günay Apartı tercih edebilirsiniz. İslami Tatil Muhafazakar Tatil Havuzlu Apart  konsepti göz önünde bulundurularak plaj ve havuz hariç ,apart ve çevresinde mayo ve bikini ile dolaşılması apartın olmazsa olmaları arasındadır. Apart sadece ailelere hizmet vermektedir. Son derece güvenli konumu ve güleryüzlü personeli ile apart sakinlerinin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.  Aparta toplu taşım araçlarıyla gelenler için ise gün aşırı market servis hizmeti de verilmektedir. Her sabah fırın arabası taze ekmekleriyle apart sakinlerine ekmek servisi de yapmaktadır. İslami tatil standartlarını en güzel şekilde sessiz ve kalabalıktan uzak bir tatil geçirmeleri için aparta  misafir kabul edilmemektedir. Rezervasyon esnasında kaç kişi söylenmiş ise o kadar kişi apartta kalacağı ve misafir kabul edilmediği hatırlatılmaktadır. Çünkü ne kadar sakin olursa apartta daha güzel vakit geçireceğinizi  hedeflenmiştir.

Fıstıklı günay apartta odalar 1+1 olup 4 kişi kapasitesindedir. mutfak ünitesinde tüm mutfak araçları mevcut olup 24 saat sıcak su imkanına ulaşabilirsiniz. Muhafazakar tatil anlayışını sakin bir tatil ile gürültüden uzak  500 metre sahili ile denizin tadını çıkarabileceğiniz gibi tertemiz havuzuyla da harika vakit geçireceğinize inanıyoruz. Google harita yorumlarını incelediğinizde bu memnuniyeti siz de göreceksiniz.

[foogallery id=”372″]